KONST / Litografier / Litografi 12691122
nr 1269 1122
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 98/310. Motivet: 30x18 cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:56:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)